Fletet e Verdha Shqiptare !
Kerko

 Antaret
Identifikim !
Adresa email :

Fjalekalimi :Harrova fjalekalimin !
Regjistrim !
 
 Publicitet
 
 Top Bizneset
Ambasada Greke Ambasada Greke
Ambasada Kanadeze Ambasada Kanadeze
Ambasada Shqiptare ne France Ambasada Shqiptare ne France
KOSOVA IMMOBILIEN agjenjon shitblerje patundshmeri, paluajtshmeri në Prishtin KOSOVA IMMOBILIEN agjenjon shitblerje patundshmeri, paluajtshmeri në Prishtin
Ambasada Bullgare Ambasada Bullgare
Ambasada Gjermane Ambasada Gjermane
Ambasada Franceze Ambasada Franceze
Ambasada Kroate Ambasada Kroate
Ambasada Austriake Ambasada Austriake

 
 Top Kategorite
Ambasada Ambasada
Ambasadat Shqiptare Ambasadat Shqiptare
Agjensi Imobiliare Agjensi Imobiliare
Agjensi Udhetimi Agjensi Udhetimi
Shkolla dhe Universitete Shkolla dhe Universitete
Import - Export Import - Export
Sherbime te Ndryshme Sherbime te Ndryshme
Materiale Ndertimi Materiale Ndertimi
Makina te perdorura Makina te perdorura
Shites Makinash Shites Makinash
 

Fletet e Verdha Shqiptare

   Indeksi » Restorante
Lista e bizneseve ne kategorine : Restorante . RSS RSS

Shfleto faqet :   0  
 
    Bar restorant piceri AMEA LUNEKER
Titulli i publikimit: Amea luneker
ne detyren : Owner
Qyteti :. Durres

Detaje Me teper Detaje !
 

    Standard Nexha
Titulli i publikimit: restorant dasmash
Nexhmedin Ramizi ne detyren : Owner
Qyteti :. Presheve

Detaje Me teper Detaje !
 

    Restorant \"Miqte e Vjeter\"
Titulli i publikimit: \"Miqte e Vjeter\"
Dritan Ali ne detyren : Manager
Qyteti :. Tirane

Detaje Me teper Detaje !
 

    disco crazy
Titulli i publikimit: Disco Crazy GmbH
Zaim Rama ne detyren : CEO
Qyteti :. Gjermani

Detaje Me teper Detaje !
 

    Villa Selamia
Titulli i publikimit: Villa Selamia
Selami Kryeziu ne detyren : Owner
Qyteti :. Prizren

Detaje Me teper Detaje !
 

    avance
Titulli i publikimit:
ne detyren : CEO
Qyteti :. Tirane

Detaje Me teper Detaje !
 

    fati sh.p.k
Titulli i publikimit: Bar Restorant Fatjoni
Aleksander Laska ne detyren : Owner
Qyteti :. Lac

Detaje Me teper Detaje !
 

    MAMAS BAR & GRILL
Titulli i publikimit: MAMAS BAR & GRILL
HELENA REXHA ne detyren : Owner
Qyteti :. USA

Detaje Me teper Detaje !
 

 
© Fletet e Verdha Shqiptare 2005-2009 , Powered by PikaCMS!